Roleta Den a Noc šedá 90 cm x 150 cm

Akce -45%

Rolety Den a noc představují levný a snadný způsob, jak omezit pronikání světla do místnosti více

Výrobce: Doplnky-bydleni.czDoprava a platba

Produkt již není v nabídce

Rolety Den a noc představují levný a snadný způsob, jak omezit pronikání světla do místnosti více

Výrobce: Doplnky-bydleni.czDoprava a platba

Rolety Den a noc představují snadný způsob, jak regulovat průtok světla v pronikání do místnosti okny, bez použití vrutů, či jiných invazivních způsobů připevnění.

Rolety pracují na principu vzájemného překrývání dvou různě průsvitných ploch, které zajišťují onu regulaci světelného toku. Skříň mechanismu rolety se na okenní rám připevní použitím nastavitelného háku, který se zavěsí za okno. Díky jeho posunovací čelisti je možné upevnit roletu na téměř jakékoli běžné okno. Další možností je snadné přilepení pomocí oboustranné pásky k rámu okna.

Rolety je možné stáhnout přes okno a nechat klasicky viset, nebo je na spodní části připnout k oknu pomocí nastavitelných háků.

Instalace rolety netrvá déle než dvě minuty. Látka je 100% polyester se střední propustností světla o gramáži 107g/m2 Zakrývací délka látky po maximálním vysunutí 150cm, u balkonové rolety 215cm. Pro správné zjištění minimální šířky rolety připočtěte k rozměru skla čtyři centimetry. Nezapomínejte přitom na okenní kliku a ostatní kování, jejíchž rozměry mohou roletě v určité velikosti bránit.

Rolety necháváme vyrábět v typických šířkách. Je možné objednat i atypické rozměry.

Obsah balení: Samosvorný mechanismus s řetízkem, který je možný upevnit na pravou i levou stranu. Tyč s připevněným materiálem dané látky. Zátěžový nosník z PVC. Pokyny pro montáž.

Parametry: Materiál: polyester, PVC, ocel.

 Rozměr: 90 cmx150 cm.

Barva: šedá.

Parametry
Barva Šedá
Materiál Polyester
Mechanismus Den a Noc